تعمیرگاه تویوتا کورد

امروزه خودرو های تویوتا از محبوبیت بالایی در بین خریداران خودرو برخوردار هستند.همچنین حجم بالایی از خودروهایی که در خیابان ها وجود دارد را خودروی  تویوتا تشکیل می دهند.همانطور که میدانید هر خودرو حتی اگر از بهترین برند های دنیا هم باشد روزی نیاز به تعمیر خواهند داشت؛پس وجود یک تعمیرگاه تویوتا  معتبر یکی از نیاز های اساسی شهرهاست.

با توجه به این که این خودرو ها ساخت داخل نیستند اگر دچار نقص فنی شوند و یا نیاز به تعمیر و یا حتی نیاز به بررسی داشته باشند،تعمیرگاه تویوتا ی معتبری نیاز است که با استفاده از دانش فنی به روز خود و نیرو های متخصص مشکل شما را حل کند. تعمیرگاه تویوتا کورد جزو بهترین تعمیرگاه های تویوتا در تهران با دو شعبه ی معتبر و کاملا مجهز و به روز است که شما می توانید خدمات متنوعی در خصوص خودروهای تیوتا و لکسوس را از این تعمیرگاه لکسوس و تویوتا دریافت کنید؛از جمله تعمیرات تخصصی موتور های تویوتا و لکسوس، انجام کلیه خدمات عیب یابی تخصصی با بروز ترین دستگاه ها،انجام سرویس های فصلی و دوره ای شامل تعویض روغن و تعویض فیلتر روغن و….

تعمیر تویوتا کمری
خودروی تویوتا

در ابتدا اندکی به خود ماشین تویوتا می پردازیم.ماشین سازی تویوتا،شرکت خودروسازی بسیار بزرگ و معتبری در شهر تویوتا در کشور ژاپن است،این شرکت که در واقع می توان آن را یک ابر شرکت نامید,چند ملیتی بوده و علاوه بر تولید خودرو،در ساخت ماشین آلات مستقر هم نقش بسزایی ایفا می کند.

مدیریت صحیح و مبتکرانه ی مدیران شرکت خودروسازی تویوتا از همان ابتدای فعالیت شرکت باعث شده است این شرکت،یک شرکت بالقوه در تولید خودرو در جهان محسوب شود. این شرکت مالک برندهای لکسوس، دینا، دایهاتسو و هینوم موتورز می‌باشد.

ساکیشی تویودا،اولین بنیانگذار صنایع تویوتا در ژاپن بود که اولین کارخانه ریسندگی اتوماتیک در ژاپن را به راه انداخت. ایده‌های خوب مدیریتی که امروزه هم در ابر شرکت تویوتا باعث متمایز شدن این شرکت از سایر شرکت های خودروسازی ها شده است نیز از اوست.

کیشیرو تویودا پسر ساکیشی،با الهام گرفتن از نوار نقاله، خط تولید موتور گازوئیلی  را در گوشه کارخانه پدر راه اندازی کرد. وی در سال ۱۹۳۵، اولین خودرو مدل تویوتا ای۱ را تولید کرد.

تویوتا به‌دنبال توسعه تحقیقات درزمینه فناوری بلاک چین در صنعت خودروسازی

برخی از شعارهای تویوتا:

کیفیت در حین فرایند ساخته میشود.

خودت،با تلاش خود،از حرمت خود دفاع کن.

مشتری حرف اول را می زند،سپس نوبت فروشنده است و در آخر سازنده قرار دارد.

راه کسب تجربه،مواجهه با چالش هاست.

ما دستاورد های بزرگ را با زحمات خود به دست آورده ایم.

جالب است بدانیم،کیفیت خودرو های تولیدی شرکت تویوتا به حدی است که تا مدت ها نیاز به تعمیر ندارند ولی در صورت بروز مشکل تعمیرگاه تویوتا کورد یکی از معتبر ترین مراکز تعمیر خودرو های تویوتا است.

تعمیر تویوتا کرولا در"تعمیرگاه تویوتا کورد"

بررسی خودرو های تویوتا و لکسوس در تعمیرگاه تویوتا

تعمیر تویوتا برای کسانی که از این خودروی با کیفیت استفاده میکنند یکی از مهم ترین نیاز ها به شمار می رود.خودرو های تویوتا از لحاظ فنی بسیار پیچیده تر از خودرو های داخلی بوده و بررسی و تعمیر آن ها نیاز به دانش تخصصی دارد؛چون تعمیرات اساسی و پایه ای در این خودرو ها هزینه بر است، بررسی های مکرر می تواند جلوی خسارات احتمالی را بگیرد.تعمیرگاه تویوتا کورد با انجام این بررسی ها و بازرسی های دوره ای می تواند شما را در داشتن خودرویی بهتر کمک کند.

بررسی  خودرو های تویوتا از لحاظ سیستم ECU

در خودروهای جدید از جمله تویوتا از کامپیوترهای صنعتی به نام ECU استفاده می شود. این مرکز کامپیوتری در این خودرو ها  علاوه بر کنترل بخش های مختلف خودرو نقشی مانند جعبه سیاه در هواپیما هم دارند؛به این مرکز،مغز متفکر خودرو هم گفته می شود.

میزان مسافت پیموده شده، عمل کردن سنسور ضربه، باز شدن کیسه های هوا ، پارامترهای اصلی موتور و گیربکس، مشکلات برقی و سیم کشی، میزان مصرف سوخت و… از جمله اطلاعاتی است که در ECU خودرو ها ثبت و ضبط می شود. دستگاهی بنام دیاگ وجود دارد که قادر است همه ی اطلاعاتی که توسط  ECU خودرو ثبت شده است را بخواند و ویرایش کند. این بخش از کار توسط کارشناسان ماهر تعمیرگاه تویوتا کورد به این صورت است که کارشناس ابتدا دستگاه دیاگ را به خودرو متصل کرده و اطلاعات موجود را با استاندارد های کارخانه مطابقت می دهد و اگر خودرو دارای نقصی بود آن را مشخص می کند؛سپس این نواقص توسط متخصصین تعمیرگاه تویوتا کورد رفع و رجوع می شود. تعمیرگاه تویوتا کورد با داشتن دیاگ های مخصوص خودروی تویوتا این کار را به راحتی انجام می دهد.


بیشتر بخوانید:

تعمیر تویوتا لندکروز در “تعمیرگاه تویوتا کورد”

تعمیر تویوتا یاریس در “تعمیرگاه تویوتا کورد”

تعمیر تویوتا کمری در “تعمیرگاه تویوتا کورد”

تعمیر تویوتا هایلوکس

تعمیر اف جی کروز در “تعمیرگاه تویوتا کورد”

تعمیر تویوتا chr در “تعمیرگاه تویوتا کورد”

تعمیر تویوتا پرادو در “تعمیرگاه تویوتا کورد”