لکسوس جدید با ظاهری لاکچری

لکسوس به زودی با یک شاسی بلند استثنایی چشم علاقه‌مندان صنعت خودروسازی را خیره خواهد کرد.

شاسی بلند جدید لکسوس TX یک ماشین در کلاس خانوادگی است که در نگاه اول برای کارشناسان آشنا می‌نماید. این آشنایی البته بی‌دلیل نیست و توضیح ساده‌ای برایش وجود دارد.


تعمیرگاه تویوتا و لکسوس تویوتا کورد در خدمت شما عزیزان است.


اگر در جزئیات دقیق شویم و البته خبرها را دنبال کرده باشیم، شاسی بلند جدید لکسوس بر اساس پلتفرم تویوتا گرند هایلندر ساخته شده و هر چه در این مدل از تویوتا بوده را ارتقا داده است.

با این تفاسیر شاسی بلند جدید لکسوس در طبقه بندی یک رده بالاتر از سری RX و یک پله پایین‌تر از شاسی‌بلندهای فول سایز LX قرار می‌گیرد.

هر دو مدل لکسوس تی‌ایکس و تویوتا گرند هایلندر بر اساس برنامه در کارخانه تویوتا واقع در ایالت ایندیانا در آمریکا تولید خواهند شد.

لکسوس تی‌ایکس

در نگاه به رندرهای منتشر شده از لکسوس تی‌ایکس نخستین چیزی که نظر را جلب می‌کند، جلوپنجره بزرگ و طراحی عمودی خاص در سپرها است. چراغ‌های متصل نمایی ویژه به پشت ماشین بخشیده است و در نمای بغل ستون‌ انتهایی به رنگ سیاه خودنمایی می‌کند که با کشیدگی تیز چراغ عقب تکمیل می‌شود.

هنوز چیز زیادی از مشخصات فنی لکسوس تی‌ایکس منتشر نشده است و مشخص نیست تا چه اندازه با تویوتا گرند هایلندر در این زمینه اشتراک خواهند داشت.

اگر لکسوس را نسخه شیک تویوتا در نظر بگیریم آنگاه باید فهرست بلندی از امکانات لوکس را برای این مدل در نظر گرفت که در تویوتا گرند هایلندر دیده نمی‌شود. ناگفته نماند که تویوتا گرند هایلندر از امکاناتی چون نمایشگر هدآپ و صندلی‌های دارای گرمکن و تهویه برای ردیف‌های اول و دوم برخوردار است.

با توجه به اینکه تویوتا گرند هایلندر از اواخر تابستان پیش‌رو به بازار عرضه می‌شود می‌توان در پاییز چشم انتظار دیدن لکسوس بود.


تویوتا کورد

تعمیر تویوتا هایلوکس


آدرس شعبه اول: خیابان مطهری، تقاطع مفتح، خیابان جهانتاب، مجتمع خودرویی کاج
آدرس شعبه دوم: نیاوران، کاشانک، نرسیده به آجودانیه، کوچه پوریا، مجتمع خودروئی کاج
آدرس شعبه سوم : شهرک غرب، یادگار امام شمال، بعد از ورودی فرحزاد، ایثارگران جنوب، نبش دبیرستان ۹ دی

همراه :ارسلان کریم پور:  09129734626

همراه : مهندس ارمان کریم پور: 09123772052

ایمیل : info@toyotacenterir.com