تویوتا هیبریدی شاسی بلند در راه جنوا

تویوتا هیبریدی  شاسی بلند در راه  جنوا ایتالیا است .شرکت خودرو سازی تویوتا در آخرین اخبار خود خبر از خودرو جدیدش در راه ایتالیا را اعلام کرد

از مشخصه های تویوتا شاسی بلند و موتور هیبریدی این نوع مدل از قرار معلوم ما را شگفت زده خواهد نمود

تعمیرگاه تویوتا و لکسوس تویوتا کورد در خدمت شما عزیزان است.

تویوتا تایید کرده‌است که در نمایشگاه اتومبیل ۲۰۲۰ ژنو  خودرو خودروی شاسی‌بلند خود را  به نمایش خواهد داد. این کوتاه نویسی صنعت برای رقابت با فورد پوما و نیسان جوک یا شرکت های تازه‌ کار است که در زیر گروه خودروی شاسی‌بلند قرار می‌گیرد و به انبوه این گروه از محصولات را در بازار عرضه خواهند نمود تا سهمی بزرگی از خودرو های خودروی شاسی‌بلند را از آن خود نماید

تاکنون اطلاعات دقیقی از این مدل منتشر نشده است. بدون نام و مشخصات کامل هنوز هیچ اطلاعاتی در دسترس نیست.

همه شرکت ژاپنی گفته‌اند که این مدل ” مدلی است که تجربه خودروی کوچک و انبوه  تویوتا را با میراث قوی خودروی شاسی‌بلند  تطبیق می‌دهد. همه نشانه‌ها حاکی از آن هستند که براساس آخرین خبر ها از TNGA – B، که در آخرین  مدل تویوتا یاریس مستقر شده‌اند، قرار خواهد گرفت.

تعمیرگاه تویوتا کورد واقع در نیاوران آماده خدمت به شما عزیزان است.

 

تویوتا تأیید کرده است که دارای یک ارتفاع بالاتر خودرو نسبت به گونه سدان یا هاچبک ، یک سیستم هوشمند پیشرانه تمام چرخ و مزایای جدیدترین فناوری های  پیشرانه هیبریدی تویوتا است ، احتمالاً الهام گرفته شده از مجموعه 1.5 لیتری الکتریکی Yaris است.

تویوتا در نمایشگاه موتور 2020 ژنو

شاسی بلند جدید تویوتا ، وی که هنوز نامش فاش نشده است، در ۳ مارس ۲۰۲۰ در ژنو به نمایش گذاشته خواهد شد، جایی که اولین سوپر مارینی جدید یاریس ، پلاگین RAV4 هیبریدی و جدیدترین خودروی سلولی هیدروژنی Mirai رقم خواهد زد.پا به عرصه نمایش و رقابت خواهد گذاشت.

این اولین فرصت ما برای دیدن تویوتا یاریس gt در اروپا است. این شرکت در محوطه Gazoo Racing، در کنار اتومبیل رانی داکار هیلوکس 2020 فرناندو آلونسو خواهد بود.

تعمیرگاه لکسوس تویوتا کورد با کادری مجرب در خدمت تهرانی های عزیز می باشند


مقالات مرتبط:

تویوتا با سرمایه گذاری 345 میلیون دلاری وارد بازار تاکسی هوایی می شود

تویوتا کرولا 50 ساله شد!

تویوتا سوپرا 2 لیتری توربو