با شیوع کرونا نمایشگاه خودروی نیویورک به تعویق افتاد

به دلیل شیوع ویروس کرونا در آمریکا، نمایشگاه خودرو نیویورک ۲۰۲۰ لغو شد و طبق برنامه‌ریزی‌های جدید در ماه اوت سال جاری میلادی برگزاری می‌شود.


تعمیرگاه تویوتا و لکسوس تویوتا کورد واقع در نیاوران در خدمت شما عزیزان است.


با وجود اطمینان‌بخشی‌های مکرر برای برگزاری نمایشگاه خودرو نیویورک در موعد مقرر و طبق برنامه‌ریزی‌های قبلی، این رویداد به‌طور رسمی به تأخیر افتاد. در نامه الکترونیکی اتحادیه فروشندگان بزرگ خودرو نیویورک آمده که نگرانی‌های مداوم درباره‌ی سلامتی مردم به دلیل شیوع ویروس کرونا باعث شده است تا آن‌ها برنامه را تغییر دهند. درنتیجه، تاریخ برگزاری نمایشگاه از ماه آوریل به اوت انتقال می‌یابد. از هم‌اکنون‌، روزهای کنفرانس مطبوعاتی برای ۲۶ و ۲۷ اوت برنامه‌ریزی شده است درحالی‌که نمایش عمومی محصولات بین ۲۸ اوت تا ۶ سپتامبر برگزار می‌شود.

نیازی به گفتن نیست که این تأخیر درخورتوجه است و احتمالاً باعث می‌شود تعدادی از خودروسازان در رونمایی از محصولات خود به تجدیدنظر بپردازند. هم‌اکنون مشخص نیست که چه اتفاقی در آینده خواهد افتاد، اما خودروسازان می‌توانند کاری شبیه نمایشگاه خودرو ژنو و اجرای نمایشگاه خودرو دیجیتال انجام دهند. آن‌ها همچنین می‌توانند برای رویدادهای کوچک‌تر تصمیم بگیرند، اما به‌نظر می‌رسد برگزاری چنین رویدادهایی حداقل در آینده نزدیک بعید باشد. برخی شرکت‌ها سفر کارمندان خود را محدود می‌کنند و جنرال موتورز مسافرت‌های مطبوعاتی و همچنین رونمایی از مدل برنامه‌ریزی‌شده‌ی کادیلاک Lyriq را لغو کرده است.

در هر صورت تردیدهای زیادی وجود دارد که نمایشگاه خودرو نیویورک ۲۰۲۰ مانند همیشه بزرگ و مهم باشد. آئودی، بی‌ام‌و و مرسدس بنز  و تویوتا قبلا تصمیم گرفتند از شرکت در رویداد امسال انصراف دهند و تعجب نخواهیم کرد اگر سایر شرکت‌ها نیز از این اقدام پیروی کرده و تأخیر افتادن چند ماهه نمایشگاه را بهانه عدم شرکت معرفی کنند. گفتنی است نمایشگاه بین‌المللی خودرو نیویورک (NYIAS) اکنون پس از جشنواره سرعت گودوود و نمایشگاه بین‌المللی خودرو آمریکای شمالی در دیترویت برگزار می‌شود.

تصمیم به تعویق نمایشگاه خودرو نیویورک اندکی پس از آن صورت گرفت که اندرو کومو، فرماندار نیویورک ۳۱ مورد مبتلا به ویروس کرونا را در این ایالت تأیید کرد؛ درحالی که شمار مبتلایان در کل این کشور به ۱۷۳ مورد می‌رسد. فرماندار همچنین برای مقابله با گسترش ویروس کرونا، گارد ملی را در شهر New Rochelle مستقر کرده و مدارس، عبادتگاه‌ها و سایر مراکز اجتماعات بزرگ را در شعاع یک مایلی تا ۲۵ مارس وادار به تعطیلی کرده است.

درصورتی که خودرو شما دچار مشکل شد می توانید به تعمیرگاه تویوتا کورد واقع در نیاوران مراجعه نمایید و از خدمات این تعمیرگاه بهره مند شوید


مقالات مرتبط:

مشخصات و ویژگی های تویوتا توندرا2021

فراخوان میلیونی تویوتا و لکسوس

ویروس کرونا بلای جان تویوتا شد!