تعمیرگاه تویوتا کورد متخصص در زمینه ی سرویس های دوره ای تویوتا و لکسوس

تعمیرگاه تویوتا کورد مهندسین و کارشناسانی کارآزموده و ماهری دارد که به بهترین شکل ممکن سرویس های دوره ای مربوط به خودروهای تویوتا و لکسوس را انجام می دهند.انجام سرویس های دوره ای امری اجتناب ناپذیر برای افزایش طول عمر خودرو محسوب می شود.

 مجتمع تعمیرگاه تویوتا کورد طبق نظر مشتریان دائمی از جمله بهترین تعمیرگاهایی است که سرویس های دوره ای را طبق استاندارد های شرکت سازنده ی خودرو انجام می دهد؛تخصص کارشناسان در این امر خوشبختانه رضایت مشتریان را در پی داشته است.

سرویس دوره ای به چه معنی است؟

سرویس دوره ای به این صورت تعریف می شود:به بررسی و در صورت لزوم تعویض قطعات مصرفی  خودروی شماردر زمان مشخص آن، انجام سرویس گفته می شود. قطعات مصرفی خودرو شامل تعداد زیادی از قطعات ریز و درشت در قسمت های مختلف موتور و دیگر قسمت های خودرو می شود.

انجام سرویس های دوره ای برای جلوگیری از خسارات احتمالی که ممکن است در آینده برای خودروی شما اتفاق بیافتد، امری ضروری محسوب می شود.تعمیرگاه تویوتا کورد مکانی معتبر برای انجام این سرویس ها است.

نکاتی در مورد سرویس های دوره ای تویوتا و لکسوس:

سرویس های دوره ای خودروهای تویوتا و لکسوس از جمله مهمترین مسائل در مورد این خودروهای ژاپنی محسوب می شود.این سرویس های دوره ای که باید حتما توسط متخصص این کار صورت بگیرد،باید در زمان کاملا دقیق و طبق زمان درج شده در دفترچه­ی استاندارد اعمال شود.همچنین شرکت تویوتا نیز برای اینکه مالکین خودروهای این برند از انجام سرویس های دوره ای در زمان دقیق مطلع باشند، دفترچه هایی تحت عنوان دفترچه سرویس و نگهداری خودرو را روی محصولات خود داده است .تعمیرگاه تویوتا کورد در تهران از مراکز معتبر برای انجام سرویس های دوره ای است.

شاید برخی از افراد بر این باور باشند که هزینه ی سرویس های دوره ای در خودروهای تویوتا و لکسوس بسیار بالا است،و همین تفکر باعث می شود برخی افراد برای صرفه جویی در هزینه های خودروی شخصی خود، از انجام سرویس های دوره ای سر باز زنند.ولی باید توجه داشت که عدم انجام سرویس های دوره ای می تواند منجر به خسارات مالی بزرگ تری در آینده شود؛چرا که با انجام این سرویس ها نقص های جزئی مشخص شده و می توان آنها را با هزینه ای بسیار کمتر،قبل از نیاز به تعمیر اساسی قطعه،انجام داد.تعمیرگاه تویوتا کورد مکانی مطمئن برای انجام سرویس های دوره ای محسوب می شود.  

تعمیر تویوتا کرولا در"تعمیرگاه تویوتا کورد"


سرویس های دوره ای لکسوس و تویوتا در تعمیرگاه تویوتا کورد به شرح زیر می باشد.

 سرویس های فصلی

سرویس های قبل از سفر

 سرویس های دوره ای جلوبندی

سرویس های دوره ای گیربکس

 سرویس های دوره ای دیفرانسیل

 سرویس های دوره ای ترمز

 سرویس های دوره ای روغن موتور

سرویس های دوره ای موتور

سرویس های ۵۰۰۰ کیلومتر

سرویس های فیلتر روغن

تعمیر تویوتا کمری

اجزایی که ممکن است طی سرویس های دوره ای تعویض شوند:

لنت ترمز

روغن ترمز

شمع ها

باتری

چرخ و لاستیک

فیلتر بنزین(تعویض فیلتر بنزین در صورت نیاز با توجه به کیفیت پایین بنزین های داخلی امری ضروری است)

تسمه تایم(اکثر خودروهای وارداتی نیاز به تعویض تسمه تایم ندارند)


بیشتر بخوانید:

تعمیر تویوتا لندکروز در “تعمیرگاه تویوتا کورد”

تعمیر تویوتا یاریس در “تعمیرگاه تویوتا کورد”

تعمیر تویوتا کمری در “تعمیرگاه تویوتا کورد”

تعمیر تویوتا هایلوکس

تعمیر اف جی کروز در “تعمیرگاه تویوتا کورد”

تعمیر تویوتا chr در “تعمیرگاه تویوتا کورد”

تعمیر تویوتا پرادو در “تعمیرگاه تویوتا کورد”