• تست کامل گیربکس با دستگاه های تخصصی و عیب یابی کامل گیربکس ، تعمیر کامل گیربکس اتوماتیک و نو سازی کامل و اورهال گیربکس ، سرویس ساعت گیربکس و رفع عیوب شایع این قسمت ، رفع تمامی مکث و تاخیر گیربکس های اتوماتیک در هنگام تعویض دنده ، رفع تمامی ضربه های گیربکس در هنگام تعویض دنده و تمامی خدمات تخصصی مربوط به گیربکس های اتوماتیک.

یکی از امور اساسی در سالم نگهداری سیستم تعلیق خودور انجام سرویس های دوره ای و بازدید های چهارچرخ خودرو است. قطعاتی مثل گردگیرهای سیبک ها و پلوس ها و جعبه فرمان به صورت پلاستیکی بوده و طول عمر محدودی دارند که پاره شدن و خرابی این قطعات سبب میشود قطعه مربوطه آنها به سرعت از بین رود. و نکته دوم زمانی خودرو قرار است مسافت طولانی جاده ای طی نماید باید سیستم تعلیق آن کنترل گردد و اگر عیبی در آن وجود دارد برطرف شود که به این کاز بازدید چهارچرخ گویند.

خدمات جلو بندی و میزان فرمان تویوتا شامل:

رفع ایراد جلوبندی

جلوبندی خودرو شما توسط دستگاه‌های مدرن و بر اساس تنظیمات ESP یا سیستم کنترل پایداری الکترونیکی بررسی شود تا تمام قطعات بخش جلوبندی خودروتان به صورت تخصصی مورد بررسی قرار گیرد.

آنالیز وتنظیم جلوبندی

تنظیم جلوبندی خودرو‌ها یک امر لازم و ضروری است و پیشنهاد می‌شود که حداقل هر سه ماه یک بار جلوبندی خودرو خود را به یک متخصص نشان دهید تا آن را به صورت کامل بررسی کند.

کارشناسی تصادف

کارشناسی جلوبندی خودرو با ابزارهای روز قبل از خرید خودرو تا دیگر نگران آسیب های پیشین و تصادف های گذشته خودرو نباشید.

بررسی و تعویض

بررسی دقیق قسمت های جلو بندی خودروهای لکسوس و تعویض قطعات اساسی  و مصرفی با دقت فراوان و در کمترین زمان ممکن و همچنین قیمت مناسب SZ724 نسیت به رقبای ما با وجود کیفیتی متفاوت.

رفع انحراف فرمان

اگر در حال رانندگی هستید و فرمان خودروتان به سمت چپ یا راست کشیده می‌شود ( حتی اگر خیلی خفیف باشد ) باید اتومبیلتان را به متخصصان مربوطه نشان دهید.

تنظیمات تخصصی

نحوه تنظیم جلوبندی‌های خودرو‌ها با هم متفاوت است و باید بر اساس استاندارد‌ها کارخانه سازنده آن انجام شود.