تویوتا راو4 2020 +قیمت و مشخصات

تویوتا راو4 2020 که در بهمن ماه امسال در نمایشگاه خودور شیگاگو معرفی شد توسط بخش مسابقه تویوتا توسعه و طراحی شد.تویوتا قصد دارد با معرفی این مدل نسخه ای از افرود های جدید خود را به نمایش بگذارد


تعمیرگاه تویوتا و لکسوس تویوتا کورد در خدمت شما عزیزان است.


تغیرات ظاهری

تویوتا راور4 بعد از 20 سال از اولین نسخه عرضه شده نسل پنجم این مدل تغیرات زیادی را به خود دید که تیم تویوتا با طراحی های داخلی و همچنین خارجی خود را برای رالی آماده می کنند البته این مدل ضعیف تر از سایر مدل های افرود تولید شده کمپانی تویوتا است.

نسل چهارم تویوتا راوفور توانست عنوان ارزشمند پرفروش‌ترین شاسی بلند آمریکا را از آن خود نماید که افتخار بزرگی برای این کمپانی است.

راو4 : زیبا ، بزرگ و جذاب

تویوتا راو4 از ابتدای تولید تا به الان، هر نسل به نسبت به نسل قبلی دارای ابعاد بزرگتر و ظاهر جذاب تری بوده است و نسل پنجم نیز از این قاعده جدا نبوده و ابعادی بزرگتر از نسل چهارم تویوتا راو4 دارد. همچنین ظاهر بسیار جذاب این نسل کاملاً نمایانگر یک خودروی به روز، زیبا و تهاجمی است. نسل جدید راو4 کاملا ظاهری آفرود گونه به خود گرفته است و به برادران بزرگترش یعنی پرادو و لندکروز نیم نگاهی دارد.


تعمیرگاه لکسوس واقع در نیاوران آماده خدمت به شما عزیزان است.


اولین تغییرات این نسخه با سقف سفید و خاکستری آغاز می‌شود که تنها در این مدل برای خریداران در دسترس خواهد بود. تویوتا راو4 فهرست ارتقای خود را با رینگ‌های سیاه مات ۱۸ اینچی و لاستیک‌های چهارفصل ادامه می‌دهد. علاوه‌بر این تایرهای مخصوص Falken با الگوی آج سفارشی و ترکیب خاص وجود دارد که نه‌تنها برای مسیرهای برفی، بلکه در سایر مسیرهای آسفالت و آف‌رود  هم کارایی بسیار بالایی از خود نشان می‌دهد.

ظاهر بیرونی خودروی شاسی‌بلند هنوز هم مانند مدل استاندارد راو4 تیپ Adventure است، اما TRD به‌روزرسانی‌هایی هم برای ارتقای ظاهری نیز دارد. علاقه‌مندان می‌توانند تویوتا راو4 آف‌رود را در دو طرح رنگ جدید داشته باشند.


تعمیرگاه تویوتا کورد واقع در نیاوران آماده خدمت به شما عزیزان است.


مقالات مرتبط:

مشخصات و ویژگی های تویوتا توندرا2021

قیمت تویوتا C-HR مدل 2020 + مشخصات

ویروس کرونا بلای جان تویوتا شد!