تویوتا سوپرا 2 لیتری توربو

تویوتا سوپرا 2 لیتری توربو  این خودرو چهار سیلندر برای فروش در کالیفرنیا مجوز گرفت و خود تویوتا این هفته خبرهای بزرگی را برای سوپرا به دست آورد.
در حالی که ایالات متحده هرگز تویوتا سوپرا با چهار سیلندر را نمی شناخت ، اما برای سایر نقاط جهان غریبه نیست. اما اکنون به نظر می رسد آمریکا سوپرا خود را با یک چهارسیلندر مجهز به توربوشارژ شارژ وارد کرده است تویوتا روز دوشنبه اعلام کرد اخبار جدیدی برای به اشتراک گذاشتن اطراف سوپرا 2021در نمایشگاه بین المللی که در شهر دایتون برگزار میشود معرفی کند .این تنها جلوتر از نمایشگاه دایتون 500 است که قرار است در تاریخ 16 فوریه برگزار شود.

تعمیرگاه تویوتا و لکسوس

این اعلامیه پس از گزارش ترند موتور منتشر شده است که شنبه گذشته پس از گفتگو با مجله Ed Laukes ، معاون بازاریابی تویوتا در نمایشگاه خودرو شیکاگو انجام شد.

وقتی به طور خاص درباره احتمال توربو چهار سوپرا سؤال شد ، وی اصرار داشت که ما این هفته چیزهای بیشتری کسب خواهیم کرد ، که به نظر می رسد روشی نه چندان ظریف برای تأیید صادرات سوپرا به سمت آمریکا است.

تویوتا سوپرا 2 لیتری توربو در ژاپن به فروش رسیده است و اخیراً خودروساز تأیید کرده است که تابستان امسال برای اولین بار در اروپا به نمایش گذاشته خواهد شد.

مقاله: قیمت تویوتا لندکروزر 2020 چقدر است؟

اگر سخنان اجرایی کافی نباشد ، موتور ترند همچنین یک سند هیئت منابع هوایی کالیفرنیا را نشان می دهد که نشان می دهد تویوتا در صدور گواهینامه خودرو برای فروش در ایالت دچار مشکل شده است. تصور اینکه عبور کردن از از مراحل نظارتی بدون قصد فروش خودرو کار دشواری باشد. و از آنجا که کالیفرنیا سختگیر ترین مقررات  فدرال را دارا می باشد.بسیار دشوار است

تعمیرگاه تویوتا

با اینکه این ماشین توربو صدای توربو های  هم نوع خود را ندارد اما بد نیست. هنگامی که تویوتا خودرو را برای اروپا آشکار کرد، این شرکت مشتاق بود که توجه داشته باشد که این خودرو ۲۲۰ پوند سبک‌تر است و یک توزیع وزن ۵۰ / ۵۰ کامل دارد.

همچنین بسیار ایمن است که بگوییم ما همان مجوز موتور اروپا را بدست خواهیم آورد.سوپرا  چهار سیلندر (بله، این موتور از آلمان می‌آید)۲۵۵ اسب‌بخار و ۲۹۵ پوند نیروی گشتاور می‌سازد. در واقع مدل‌های ژاپنی با قدرت کمتری این جایگاه را به خود اختصاص داده‌اند. البته در آمریکا، ما مسلما افزایش قدرت اسب‌بخار  این مدل را دوست داریم.

تعمیرگاه لکسوس