کارشناسی خودرو در تعمیرگاه تویوتا

تعمیرگاه تویوتا کورد یکی از بهترین تعمیرگاه ها در زمینه ی کارشناسی خودرو:

 تعمیرگاه تویوتا کورد با کارکنانی حرفه ای و کارشناسانی که در زمینه ی خودروی تویوتا و لکسوس دارد؛ یکی از معتبر ترین تعمیرگاه های تویوتا در کلان شهر تهران به شمار می رود. این تعمیرگاه تویوتا دارای دو شعبه در تهران است،وجود دو شعبه از این تعمیرگاه باعث شده مشتریان گرامی از هر نقطه تهران به راحتی به این تعمیرگاه تویوتا معتبر دسترسی داشته باشند.

یکی از خدماتی که در تعمیرگاه تویوتا کورد انجام میشود کارشناسی در مورد موتور و دیگر اجزای خودروی شما است. کارشناسی خودرو به شما کمک می کند از سلامت خودروی خود مطمئن شده و از آسیب های احتمالی که ممکن است به علت عدم آگاهی که نسبت به وضعیت خودروی خود دارید رخ دهد ،جلوگیری به عمل بیاید. این کارشناسی به قسمت های مختلف خودرو مربوط می شود که شامل: کارشناسی موتور، گیربکس اتوماتیک و دستی، سیستم تعلیق،سیستم ایربگ، سیستم های کمکی ترمز، تمام سیستم ها و چکاپ کامل با دستگاه دیاگ اصلی و اورجینال خودرو می شود.

کارشناسی موتور در تعمیرگاه تویوتا کورد

بررسی تغییراتی که قبلا در موتور انجام شده است، وضعیت میزان روغن داخل موتور، بررسی سلامت موتور، میزان کمپرس موتور، چگونگی عملکرد  سیستم خنک کننده موتور و بازرسی عدم نشتی سیستم، بازرسی اینکه روغن از قسمت های مختلف موتور نشتی نداشته باشد، عمر مجموعه موتور خودرو، بررسی خطاهای احتمالی سیستم کنترل موتور و انژکتور و بررسی سیستم توربوشارژر در خودروهای توربو، بررسی نیاز به تعمیر موتوری خودرو در صورت نیاز،برای صرفه جویی در زمان و هزینه مالک خودرو در طبقه ی کارشناسی موتور قرار میگیرد.

معایب تویوتا لندکروز

کارشناسی گیربکس در تعمیرگاه تویوتا کورد

کارشناسی سیستم گیربکس خودرو شامل بازرسی و بررسی اجزای مختلف این سیستم و چک کردن سلامت کلی گیربکس،بازرسی روغن گیربکس، بررسی تعمیرات قبلی انجام شده گیربکس، عمر سیستم،اطمینان از عدم نشتی روغن در سیستم گیربکس،بررسی خطاهای مربوط به عملکرد گیربکس و خطاهای سیستم کنترل گیربکس توسط دستگاه دیاگ اصلی خودروها، بررسی نیاز به تعمیرات گیربکس در آینده می شود.این فرایند ها توسط تعمیرگاه تویوتا کورد طی فرایند کار شناسی گیربکس انجام می شود.

همچنین تعمیرگاه لکسوس این مجموعه با به کار گیری دانش روز خدمات ارزنده ای را به مشتریان عرضه می کند.

کارشناسی سیستم تعلیق

تعمیرگاه تویوتا کورد با بازرسی سیستم تعلیق به واسطه ی بررسی صداهای ناموزون سیستم تعلیق و پلوس ها و سپس بررسی قسمت زیر خودرو و مشاهده ی وضعیت بوش و سیبک های جلوبندی و عقب بندی خودرو و بررسی نشتی پلوس ها به اظهار نظر کارشناسی در مورد این سیستم می پردازند.استفاده از دستگاه دیاگ اصلی خودرو های تویوتا برای بررسی اشکالات سیستم تعلیق در خودروهایی که کمک فنر برقی دارند نیز توسط کارشناسان تعمیرگاه تویوتا کورد نیز از دیگر خدمات این تعمیرگاه معتبر در این نوع کارشناسی محسوب می شود.همچنین در صورتی که خودروی شما در این مورد در آینده نیاز به تعمیرات داشته باشد به شما اطلاع داده و هزینه ی آن برآورد خواهد شد.

تعمیر تویوتا پرادو

کارشناسی سیستم ایربگ

اطمینان از فعال بودن سیستم ایربگ، باز بینی تعمیراتی که در گذشته بر روی سیستم ایربگ صورت گرفته است مثل تعویض ایربگ ها،با استفاده از دستگاه دیاگ اصلی خودرو در تعمیرگاه تویوتا و لکسوس کورد،خطاهای سیستم ایربگ مشخص میشود و همچنین تصادفاتی که باعث عمل کردن سیستم ایربگ در خودرو شده است را ثبت میکند. برآورد هزینه تعمیرات مورد نیاز سیستم ایربگ توسط کارشناسان زبده از جمله خدمات تعمیرگاه تویوتا کورد در زمینه ی کارشناسی سیستم ایربگ می باشد.

موتور

کارشناسی سیستم ترمز

یکی از مهارتهای  متخصصین تعمیرگاه تویوتا کورد،کارشناسی در مورد سیستم های کمکی ترمز مثلABS ،ESP ، VDC و… همچنین کنترل سیستم های برقی یا هیدرولیکی کمکی فرمان از طریق بررسی عدم نشتی این سیستم ها و اطمینان از سلامت ظاهری آنها صورت می گیرد،همچنین با استفاده از دستگاه دیاگ این سیستم مورد بررسی قرار گرفته و با توجه به خطاهای سیستم،قطعات معیوب مشخص می شود.

کارشناسی تمام سیستم ها

خودرو های خارجی اکثرا شامل آپشن های زیادی هستند؛بررسی عملکرد این آپشن ها،اعم از آپشن های الکترونیکی و برقی خودرو و کولر خودرو و…بررسی و اطمینان از سلامت این سیستم ها در دسته ی کارشناسی تمام سیستم ها قرار می گیرد.

یکی دیگر از خدماتی که شما از شرکت تویوتا کورد دریافت می کنید چکاپ کامل خودرو به واسطه دستگاه های تخصصی و اصلی خودرو(دیاگ های اصلی)است.همچنین قبل از خرید خودرو نیز می توانید از کارشناسان مجموعه تعمیرگاه تویوتا کورد کمک بگیرید تا شما را در امر خرید مشاوره دهند.


بیشتر بخوانید:

تعمیر و بررسی موتور تویوتا در تعمیرگاه تویوتا کورد

تعمیر تویوتا کمری در “تعمیرگاه تویوتا کورد”

تعمیر تویوتا هایلوکس

تعمیر اف جی کروز در “تعمیرگاه تویوتا کورد”

تعمیر تویوتا chr در “تعمیرگاه تویوتا کورد”

تعمیر تویوتا پرادو در “تعمیرگاه تویوتا کورد”

تعمیرگاه تویوتا کورد متخصص در زمینه ی سرویس های دوره ای تویوتا و لکسوس