با توجه به نیاز خودرو انتخاب نمایید

سرویس های دوره ای لکسوس
تعمیرات موتور و گیربکس لکسوس
خدمات برق و عیب یابی لکسوس
جلوبندی و میزان فرمان لکسوس
کارشناسی فنی لکسوس
خدمات هیبریدی لکسوس

تعمیرگاه تخصصی لکسوس

تعمیرگاه تخصصی لکسوس نیاز به دانش و مهارت به روز می باشد که ما در تویوتا کورد ان را با بالاترین استاندارد های موجود کسب نمودیدم در ادامه بحث میخواهیم که با برند لکسوس بیشتر اشنا شویم

برند لکسوس زیرمجموعه‌ای از شرکت تویوتا است. Lexus با هدف تولید خودروهایی لوکس ایجاد شد و اکنون به یکی از بزرگترین برندهای خودروی جهان تبدیل شده است.

شرکت لکسوس در سال ۱۹۸۹ توسط مدیرعامل وقت تویوتا؛ ایجی تویودا در ایالات متحده آمریکا راه‌اندازی شد.

امروزه لکسوس به برندی بین‌المللی تبدیل شده، که به‌عنوان بزرگترین تولیدکننده اتومبیل‌های سفارشی و خاص، در کشور ژاپن شناخته می‌شود. این شرکت در حال حاضر تولیدات خود را در ۷۰ کشور جهان عرضه می‌کند و یکی از ۱۰ نشان تجاری یا برند برتر ژاپن، بر پایه میزان ارزش بازار، به‌شمار می‌آید.

دفتر مرکزی شرکت لکسوس در شهر ژاپن قرار دارد و دفاتر بین‌المللی و مراکز عملیاتی آن نیز در شهرهای بروکسل، بلژیک و تورانس، کالیفرنیا مستقر می‌باشند.

ریشه‌های تأسیس لکسوس به پروژه‌ای مخفی بازمی‌گردد، که توسط کمپانی تویوتا به‌منظور طراحی و ساخت خودرویی سدان در سال ۱۹۸۳ با نام پروژه اف۱ آغاز و در سال ۱۹۸۹ با عرضه خودروی لکسوس ال اس راه‌اندازی شد.

اولین خودرو لکسوس در ایران

اگر به تصویر که سایت کلاسیکوپدیا اخیرا آن را منتشر کرده نگاهی دقیق‌تر بیاندازید، روی پلاک این لکسوس نام تویوتا نقش بسته است. خانواده حدادزاده که چند دهه است به عرضه خودروهای تویوتا به بازار ایران مشغول‌اند در آن مقطع نیز زمینه عرضه لکسوس و دیگر محصولات گروه تویوتا به ایران مثل لندکروزر، هایلوکس، هایس، کورولا، سلیکا و کریسیدا را فراهم کردند. خودروهایی که برای غالب خریداران نام‌هایی قابل اعتماد بودند. البته خریداران نمی‌دانستند لکسوس چیست و استراتژی تویوتا فعلا در این بخش بر هیچ کس واضح نبود. سه دهه بعد از آن زمان اما این برند به جایگاهی در بازار آمریکا رسیده که تقریبا همپای بنز و ب.ام.و و برتر از کادیلاک و آئودی فروش دارد. در ایران هم به واسطه کیفیت و دوام بالاتر، لکسوس حالا به انتخاب اول لوکس‌پسندان تبدیل شده گرچه اصالت بنز و جاذبه ب.ام.و هرگز در این ۴ چرخه ژاپنی یافت نمی‌شود.