مقایسه مزدا ۶ جی تی و تویوتا کمری sl  شش سیلندر

در مقایسه مزدا 6 جی تی با تویوتا کمری باید گفت که علاوه بر اینکه تکنولوژی و زیبایی های و مشخصات فنی خودرو ها مورد مقایسه قرار میگیرد از لحاظ قیمتی بسیار نزدیک به هم هستند

تفاوت های کلی مقایسه مزدا 6 جی تی با تویوتا کمری

اگر به دنبال انتخاب یک ماشین شش سیلندر بزرگ  هستید، هر دو دستگاه مزدا ۶ و تویوتا کمری” انتخاب های مناسبی هستند. به طور رسمی، هر دوی این رقبای ژاپنی بارها و بارها به عنوان رقبای سرسخت شناخته می شوند، قدرت مناسب و، فضای زیاد داخل ماشین از مزایای محسوب می شود.

از نظر قیمت تفاوت قیمتی زیادی با هم ندارند.تویوتا کمری با قیمت 43,990 دلار ومزدا هم با قیمت 44,090  دلار عرضه می شود.

اگر به دنبال تعمیرگاه تویوتا میگردید همین حالا با ما تماس بگیرید

مدل جدید مزدا ، فضای داخلی جدید و چهار سیلندر 2.5 لیتری توربوشارژ را به اپشن ها اضافه نموده

از سوی دیگر، تویوتا کمری با چراغ های راهنما و ظاهر زیبا  موفقیت زیادی را کسب نموده است. در مدل 6v فن‌آوری هیبریدی  تویوتا  حذف می شد. هر چند که ۳.۵ لیتر به طرز شگفت آوری قوی است

تجهیزات و ارزش

دستگاه مزدا جی تی در مشخصات تغیری نکرده است و تنها مزیت مزدا صندلی های تهویه ار و داری سیستم گرمایش و سرمایش نیست.در این مدل سرگرمی و فناوری های به روز نیست و شرکت اپل با نرم افزار carplay اندرویدی خودرو را تجهیز کرده است از جمله تجهیزات و اپشن های می توان به : سیستم صوتی قوی؛ صفحه نمایش های با کیفیت همراه مجموعه از کیت های ایمنی و ترمز های بسیار خوب که ایمنی خودرو را بالا برده است.

اگر به دنبال تعمیرگاه لکسوس میگردید همین حالا با ما تماس بگیرید

تویوتا کمری بسیار زیبا و دارای صندلی چرمی قابل تنظیم و یک صفحه لمسی با اندازه مناسب است. حذف خیره‌کننده، اپل  اف و Auto Android است. درعوض مجبور می شوید از infotainment تویوتا استفاده کنید ، که احساس قدمت  را احساس می کنید. با کمال تعجب ، کمری صندلی های تهویه درا ولی دارای گرمکن صندلی نیست. به هر حال این تغیرات خیلی عجیب است.

در نهایت هر دوی آن‌ها وارد محدوده ۴۰ دلاری می‌شوند که دقیقا ارزان نیستند. با این حال، با توجه به سطح تجهیزات تویوتا کمری گزینه بهتری است در هر صورت خریدان انتخاب میکنند که کدامیک از دو مدل را بهتر و کارا تر میدانند.

مقاله : تویوتا کمری 50 سال شد!

فضا و فضا

از نظر فضای کلی،نویوتا کمری کمی فضای بیشتری را در داخل کابین قرار می‌دهد. هر دو دارای glasshouses مناسب هستند. با این حال ، با وجود مزیت اندازه تویوتا ، این مزدا است که احساس سبک تر و فضا بیشتری دارد.

محیط داخل خودرو مزدا جایی است که نور بسیار زیادی وارد آن می شود و سانروف بالای آن تشعشع خور خورشید را به داخل کابین به ارمغان می آورد به نظر می‌رسد که یک محصول گران‌تر است. استفاده از مواد اولیه با درجه کیفیت بالا و همچنین راحتی یک گزینه بسیار خوب در رقابت با تویوتا کامری است.

تعمیرگاه تویوتا و لکسوس (تویوتا کورد)