لکسوس lf30

“لکسوس lf30 یک طرح مفهومی از این خودرو در اینده را به اشتراک گذاشته.”

برند اسپین لوکس تویوتا از سری های لکسوس ، در سال 1989 تأسیس شد. امروز با سی سال سابقه پشت آن ، تلاش می شود در این دهه با پیشنهاد یک مدل مفهومی که به تفسیر چگونگی نگاه یک مدل فرضی از این برند در سال 2030 می پردازد ، پیش رویم. این دستگاه، LF – ۳۰ نامیده می‌شود و از یک نوع رقابت درون شرکتی در میان مراکز طراحی مختلف تولید کننده (توسعه طراحی اروپا)، مرکز سبک تویوتا ، به ریاست یان Cartabiano آمریکایی، نشات گرفته است.

تعمیرگاه تویوتا و لکسوس تویوتا کورد در خدمت شما عزیزان است.

طراحی & خودرو قادر به پیش‌نمایش آن در ابتدای اکتبر، قبل از اینکه برای نمایش موتور توکیو باقی بماند، بود “توضیح می‌دهد که” این پروژه ” تمرکز نوآوری است

با این طراحی که می تواند دو مفهوم تقریبا ضد انحصاری مانند یک ماشین اسپرت و یک ماشین خانوادگی را ترکیب کند ، شروع می شود. طراحی به گونه ای پیش میرود که خط های و انحناهای ماشین شکل جدیدی به خود گرفته اند و قبل از این که به تدریج نرم‌تر و صاف‌تر شود، در حال انتقال به عقب است. پشت ماشین، بزرگر  و با ارتفاع بیشتر نسبت به جلو ماشین برای فضای داخلی بزرگر و راحت تر طراحی شده است.

تعمیرگاه لکسوس واقع در نیاوران آماده خدمت به شما عزیزان است.

Hideaki Iida ، دستیار طراح طراحی Exteriors ، لکسوس ، در مورد چرخ ها صحبت می کند. او توضیح می دهد: “در اتومبیل های برقی آینده” ، تمایز بین کاپوت و کابین به طور فزاینده محو خواهد شد. بنابراین چرخها نقش اساسی در انتقال نیرو  وحالت اسپرت بازی خواهند کرد. به خصوص برای یک برند مانند لکسوس که در آن این مقادیر اساسی است. به همین دلیل است که چنین چرخ های بزرگی را در LF-30 اتخاذ کرده ایم. ما همچنین در طراحی چرخ ها و لاستیک ها بسیار سخت کار کرده ایم.

لکسوس lf30 با طولی برابر 5و09 متر در حال طراحی می باشد. دسترسی به فضای داخلی از طریق یک درب عظیم gullwing بدست می آید. ساخته شده از فیبر کربن برای کاهش وزن ، به چهار سرنشین اجازه می دهد تا احساس راحتی کامل در صندلی های خود را داشته باشند. کارل دوجاردین ، طراح داخلی داخلی توضیح می دهد: “در جلو ، کابین به وضوح به دو منطقه مجزا تقسیم می شود. منطقه از طریق فرم ها و رنگ های خود هدف رانندگی را به حداکثر رساند.

وی گفت: “در صندلی راننده ، یکی از مانیتورهای راننده محور دیده می شود که یک مکان را در وسط صفحه نمایش شفاف قرار می دهند که یکی را در پشت دیگری قرار می دهد تا جلوه ای سه بعدی دیدنی ایجاد کند. چیدمان مسافر کاملاً متفاوت است که خود را در فضایی راحت و راحت تر و با الهام از صندلی های درجه یک هواپیما می بیند. “

فضای زیادی در قسمت پشت نیز وجود دارد که با موادی با رنگ های گرم و طبیعی مانند چوب و آلکانتارا مشخص می شود که با انواع مختلفی از صفحه نمایش که بین صندلی ها تنظیم شده است متناوب است.

تعمیرگاه تویوتا کورد واقع در نیاوران آماده خدمت به شما عزیزان است.


مقالات مرتبط:

مشخصات و ویژگی های تویوتا توندرا2021

تویوتا تاکوما 2022 هیبریدی

تویوتا هایلندر XSE مدل ۲۰۲۱ معرفی شد